Jak si nejlépe vychutnat arašídový krém ARAMARA

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaše nákupy arašídového krému ARAMARA a zároveň se s Vámi podělit o zkušenost, na kterou jsem již několikrát narazil.

Skoro pokaždé, když jsem se ptal zákazníků, zda jsou spokojeni s chutí a s konzistencí krému se mi dostalo odpovědi, že chuť je znamenitá ale že se jim to lepí na zuby a že mají krému tak říkajíc "plnou pusu".

Došlo mi, že je třeba dát malý návod, jak se naučit jíst arašídový krém samotný, aby si každý mohl vychutnat jeho znamenitou chuť.

  • Dejte si libovolné množství kávovou lžičkou na jazyk, toto množství si jazykem přilepte na horní patro v ústech a poté mírným pohybem jazyka "odlupujte" z horního patra arašídový krém dle chuti a potřeby.
  • Tímto způsobem si "odloupnete" jen takové množství které uznáte za vhodné. Snad Vám tato malá rada pomůže k lepšímu zážitku a vychutnání si krému. Pokud to takto již děláte, dáte mi jistě za pravdu.

Tak hezké pochutnání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení