O mně

Dobrý den, vítám vás na svém eshopu. DSC_0065

Když vzniká nový výrobek, musí mít nějakou myšlenku, příběh, aby se zrodil. Rád bych se s vámi podělil o ten svůj. Skoro celý život jsem podnikal a to již od zlatých devadesátých let. Ať se tehdy začalo s čímkoliv, vše fungovalo. Moc rád na ta léta vzpomínám. Ve všem byl tak trochu chaos, nikdo nevěděl, jak co pořádně dělat a tak se ve všem musel učit a získávat zkušenosti. Už tenkrát jsem ale zjistil, že je vše potřeba dělat poctivě a s přesvědčením.

Začal jsem provozovat restauraci. Hlavní myšlenka byla v tom, že je třeba nabízet kvalitní jídlo, které se vyrábí z kvalitních surovin. Vždy jsem upřednostňoval domácí suroviny a moc jsem neposlouchal názory typu – vždyť je to drahé, ve skladech to je levnější – a šel jsem si svoji cestou. Chvíli to trvalo ale zákazníci si to mezi sebou řekli a každý přivedl na oběd svého kamaráda, či celou rodinu. Prostě se to vyplatilo. Měli jsme hospodu stále plnou a nebylo strávníka, který by si stěžoval. 

Po letech jsem podnik prodal a nechal se zaměstnat. Po nějaké době mi došlo, že to není cesta pro mě a chci být zase odpovědný za to, co dělám a jak to dělám. Již několik let jsem se začal trochu jinak stravovat, řekněme zdravěji než je běžné. Do mého jídelníčku patřilo i ořechové máslo. A v tom přišel ten nápad. 

Je jasné, že najdete hodně výrobců těchto krémů a každý výrobek chutná úplně jinak. I když to je stále ze stejných ořechů. Začal jsem se o to trochu více zajímat a cestou pokus – omyl jsem se dopracoval k dnešní podobě. Vždy jsem dával přednost čistému produktu bez jakýchkoliv přísad a příchutí. A to představuji i dnes. 
 

Ale i kdybych tady psal o mých výrobcích cokoliv, tak stejně musíte ochutnat. Prostě chuť se nedá popsat. Úplně stejně jako – napiš mi, jak voní růže. Také si musíte přivonět. 

 

Přeji vám dobrou chuť a držte se svých zásad – vyplatí se to.

Váš Radek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení